S příchutí kapučína 2,5 kg

S příchutí kapučína 2,5 kg

Směs mléčné a bílé čokolády Callebaut s příchutí cappuccina. Barevné a ochucené čokolády Callebaut jsou obohaceny různými příchutěmi a barvami. Dodají vašim receptům a kreacím další chuťové prvky a barevný efekt. Zpracovávají se stejným postupem jako všechny klasické mléčné a bílé čokolády Callebaut

Více informací

Dostupnost: skladem - ihned k odeslání

949,00 Kč

Směs mléčné a bílé čokolády Callebaut s příchutí cappuccina. Barevné a ochucené čokolády Callebaut jsou obohaceny různými příchutěmi a barvami. Dodají vašim receptům a kreacím další chuťové prvky a barevný efekt. Zpracovávají se stejným postupem jako všechny klasické mléčné a bílé čokolády Callebaut.

 

Použití:
Čokoláda Callebaut s příchutí cappuccina je vhodná pro modelování, potahování, glazurování, plnění, dekorování, odlévání do forem, výrobu pralinek, dutých figurek, čokoládových omáček. Čokoládu můžete použít do fondue a po přidání kakaového másla také v čokoládové fontáně.

 

Obsah kakaové sušiny: 30,8 %

Obsah mléčné sušiny: 22,5 %

Tekutost: tekutost

Balení: pecky Callets™ v sáčku 2,5 kg

Složení:
Cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, kakaová hmota, káva 2%, emulgátor: sojový lecitin, instantní káva, přírodní vanilka.