Vážení zákazníci, po dobu trvání koronavirových opatření nebudou k dispozici někteří dopravci a platební metody. Může také docházet ke zdržení při doručování zásilky.

Zavřít

Kakaový prášek 22-24%, 1 kg

Kakao Callebaut je plnotučný, chuťově vynikající kakový prášek holandského typu o obsahu tuku 22 - 24 %. Poznejte skutečnou chuť kakaa s kakovým práškem Callebaut. Kakaový prášek Callebaut je výborný pro přípravu kakaového nápoje, pro ochucování těst, krémů a také pro pečení a všude tam, kde je...

299,00 Kč
S DPH
Počet
Skladem - ihned k odeslání

Kakao Callebaut je plnotučný, chuťově vynikající kakový prášek holandského typu o obsahu tuku 22 - 24 %. Poznejte skutečnou chuť kakaa s kakovým práškem Callebaut. Kakaový prášek Callebaut je výborný pro přípravu kakaového nápoje, pro ochucování těst, krémů a také pro pečení a všude tam, kde je základem intenzivní chuť kakaa nebo pro zvýraznění kakaové chuti.

 

Stejně jako u všech ostatních výrobků si i u kakaového prášku zakládá firma Callebaut na pečlivém výběru nejkvalitnějších surovin - kakaových bobů. Kakový prášek Callebaut si pro svou práci vybírají profesionálové, kteří chtějí tvořit čokoládové pochoutky té nejvyšší kvality z absolutně čisté a intenzivní chuti kakaa.

 

Složení: 100% čistý kakaový prášek

Balení: sáček 1 kg

Výživové údaje na 100 g: energetická hodnota 1627 kJ (389 kcal); tuky 23 g (z toho nasycené mastné kyseliny 13,8 g); sacharidy 9,1 g (z toho cukry 0,4 g); bílkoviny 19,5 g; sůl 0,04 g.

Skladovat při teplotě 12 – 20°C a relativní vlhkosti vzduchu do 70%, nevystavovat přímému slunečnímu záření, uchovávat v prostředí bez vůní a pachů.

Callebaut
333