Mléčná čokoládová pěna

Mléčná čokoládová pěna

Mléčná čokoládová pěna Callebaut je instantní prášková směs pro snadnou přípravu výborné mléčné čokoládové pěny (mousse). Čokoládová pěna Callebaut nemá na trhu konkurenci: je to první instantní

More details

330

Availability: Skladem - ihned k odeslání

289,00 Kč

361,25 Kč per 1 kg

Mléčná čokoládová pěna Callebaut je instantní prášková směs pro snadnou přípravu výborné mléčné čokoládové pěny (mousse). Čokoládová pěna Callebaut nemá na trhu konkurenci: je to první instantní čokoládová pěna, která chutná stejně výborně jako pravá domácí mousse a současně šetří Váš čas - připravíte ji snadno a během krátké doby.

Výborná chuť a struktura čokoládové pěny z práškové směsi Callebaut je dána tradičním přístupem firmy Callebaut - výroba z nejkvalitnějších surovin, dokonale zvládnuté výrobní procesy, nejmodernější výrobní technologie, důsledná kontrola a samozřejmě obrovská tradice.

Čokoládová pěna - mousse Callebaut vyniká díky vysokému obsahu čokolády intenzivní čokoládovou chutí a jedinečnou nadýchanou strukturou. Díky nadýchané a přitom pevné struktuře je ideální nejen do skleniček, ale také pro formování do kopečků.

Jedno 800 gramové balení postačuje na přípravu cca 36 porcí (po 50 gramech) čokoládové pěny. Nemusíte celé balení spotřebovat najednou, vždy smícháte s mlékem pouze potřebné množství prášku. Příprava je rychlá a probíhá ve třech krocích:

1. smícháte instantní směs s mlékem
2. šleháte po dobu 5 minut
3. necháte 2 hodiny vychladit a máte hotovo!

Balení: 800 gramů - stačí k přípravě cca 36 porcí

Obsah čokolády: 70 %

Výrobce: Callebaut, Belgie